חדשות ומאמרים

סקיורנט מקבוצת אמן תייצג בישראל את פתרונות הלבנת המידע של חברת ODI

סקיורנט סולושנס, חטיבת אבטחת המידע של קבוצת אמן, חתמה על הסכם לייצוג של חברת ODI בישראל. במסגרת ההסכם תהיה סקיורנט אחראית לשיווק פתרונות הלבנת המידע ODI-X של חברת ODI למגוון ארגונים, כחלק מחבילת אבטחת המידע שהיא מציעה. פתרונות ODI הוצגו בהצלחה בכנס Securenet SecTech 2015 שהתקיים בשבוע שעבר.

חברת ODI, מספקת פתרונות המאפשרים הכנסה של קבצים ממערכות חיצוניות אל תוך ליבת המחשוב הארגונית, בגישה המכונה הלבנה. פתרון ה-ODI-X מספק הלבנה מתוחכמת במגוון ערוצי מידע, תוך ניתוח הקובץ בצורות שונות כחלק מהתהליך ובכלל זה ניתוח התנהגות הקובץ, פרוקו לגורמים וניתוחם וסריקה עם מספר מנועי אנטי-וירוס מובילים. הפתרונות של ODI מספקים למעשה מעטפת שלמה של שרותי "הלבנה" הנדרשים לארגון, בכל ערוצי התקשורת, כגון אתרי Web,FTP , שרתי הדואר, מערכות כספת, עמדות "קיוסק" ותחנות משתמשים, כל זאת באופן מאובטח ותוך שימוש במנגנון אחוד ואיכותי לניהול הכללים והגדרת החוקים לניתוח המידע המועבר וזיהוי פוגענים ויישומים נגועים.

על פי אבי נגר, מנכ"ל סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן: "מבדיקות שערכנו, בחרנו בפתרון הלבנת הנתונים של ODI-X כמוביל מסוגו וככזה המאפשר לבחון את המידע הנכנס לארגון באופן מעמיק יותר כך שלא נשענים רק על סריקה מבוססת חתימות אלא גם לנתח, לפרק ולחפש מה מוחבא בתוך הקבצים וכיצד הם מגיבים בזמן הפעלתם ובכך למנוע חדירת איומים לארגון במסווה או בצורות שונות של פוגענים לא ידועים. מדובר על פתרון ייחודי המשלים בצורה טובה מאוד את מעטפת פתרונות הסייבר אותם נוכל להציע לארגונים, ואנו שמחים על שיתוף הפעולה עם ODI ובטוחים כי הוא יביא ערך רב לשני הצדדים."

על פי יובל קופרמן, מנכ"ל חברת ODI ישראל: "ארגונים בישראל חייבים לשפר את רמת אבטחת המידע שלהם, בדגש על ערוצי כניסת הקבצים לארגון. עם מגוון פתרונות ה-ODI-X שלנו, חברות מכל המגזרים יוכלו לקבל קבצים מולבנים ישירות לתוך המערכות הארגוניות, ללא חשש לפרצות סייבר. חיפשנו מפיץ ואינטגרטור בישראל שמבין בעולמות בהם אנו עוסקים ומצאנו בצוות של סקיורנט ובקבוצת אמן שותפים מקצועיים שרואים איתנו עין בעין את הדרך."
לפרטים נוספים